Dawkowanie Climax Control

Climax Control to idealne rozwiązanie problemów z przedwczesną ejakulacją. Regulując poziom serotoniny w organizmie działają w podobny sposób jak farmaceutyki wydawane na receptę, ale w przeciwieństwie do nich nie wywołują działań niepożądanych. Ponieważ skład tabletek Climax Control to wyłącznie środki pochodzenia naturalnego, ich przedawkowanie nie powoduje groźnych dla zdrowia skutków ubocznych.

Dzięki temu sposób dawkowania preparatu może być dostoswany do indywidualnych cech osobniczych konkretnego mężczyzny, takich jak częstotliwość współżycia seksualnego oraz stopień nasilenia problemu z przedwczesnym wytryskiem.

Jednorazowo należy przyjąć jedną tabletkę Climax Control, popijając ją niewielką ilością wody. Najczęściej zaleca się zażywanie jednej pigułki na dobę. Najlepsze oraz najszybsze efekty pojawiają się w przypadku dawkowania, które wynosi od pięciu do siedmiu tabletek Climax Control na tydzień. Dla wzmocnienia efektu należy zażyć tabletkę nie później niż na 48 godzin przed planowanym odbyciem stosunku seksualnego.

W razie wątpliwości lub pytań dotyczących dawkowania Climax Control można skontaktować się z producentem za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *