Cena Climax Control

Climax Control to tabletki regulujące czas pojawiania się ejakulacji oraz jakość erekcji. Z powodu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i braku działań niepożądanych zakup tabletek nie wiąże się z koniecznością posiadania recepty. Są one dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej, prowadzonej za pośrednictwem oficjalnej strony www producenta. Nie warto dokonywać zakupu poprzez niesprawdzone strony, ponieważ w efekcie klient zamiast oryginalnego preparatu może otrzymać podróbkę.

Najkorzystniejszy zakup to zainwestowanie  w kilka opakowań jednocześnie. Jedno opakowanie tabletek Climax Control to koszt 149 zł. Za zakup jednocześnie trzech opakowań należy zapłacić jedynie 359 zł (jedno opakowanie gratis!). Pakiet sześciu opakowań na pół roku to koszt 555 zł – w tej opcji trzy opakowania są za darmo! W dodatku zamawiając jednocześnie trzy luib sześć opakowań, klient otrzyma gratis Vigrax. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od pięciu do siedmiu dni. Istnieje również możliwość wysyłki za granicę. W trosce o komfort klienta tabletki Climax Control są przesyłane w dyskretnych opakowaniach, które nie sugerują swojej zawartości.

2 myśli w temacie “Cena Climax Control”

  1. Cena nie jest niska ale mimo wszystko polecam climax control. Ja tez mialem obawy przed zakupem i gdyby nie pozytywne opinie na tej strony to nigdy nie pozbył był się swoich kompleksów seksualnych. Mogę dłużej uprawiać seks i lepiej kontroluję wytrysk, climax control + trochę treningów mięśni kegla i moje życie seksualne wygląda zupełnie inaczej.

  2. Sam mam ten sam problem. Climax jest ok i faktycznie daje dobre rezultaty, szału nie ma w sensie że te do 30 min to trochę przesadzone ale jest znacznie lepiej niż bez…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *