Tabletki Climax Control

Jak skutecznie opóźnić wytrysk?

Przedwczesna ejakulacja to często występująca dysfunkcja seksualna, ale na szczęście może i powinna być ona leczona. Bardzo prostym sposobem eliminacji problemów z wytryskiem jest stosowanie odpowiednich tabletek, takich jak Climax Control Są to bezpieczne i skuteczne tabletki dla mężczyzn, którzy szukają sposobu na opóźnienie wytrysku.

Co wiemy o tabletkach na wydłużenie stosunku Climax Control?

Tabletki te zostały dokładnie przebadane klinicznie pod kątem zawartości oraz skuteczności. Wieloletnie badania wykazały, że już po trzech tygodniach pojawia się wyraźna poprawa w zakresie fizjologii ejakulacji oraz erekcji. W wielu przypadkach ten czas stosowania tabletek Climax Control jest wystarczający dla uzyskania trwałego efektu. Pozytywne wyniki badań klinicznych prowadzonych przez niezależnych specjalistów to najlepszy dowód na efektywność i bezpieczeństwo tabletek Climax Control.

Naturalny skład Climax Control

W ich skład wchodzą wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego. Brak jakichkolwiek syntetycznych substancji chemicznych produkowanych w warunkach laboratoryjnych sprawia, że zażywanie tabletek Climax Control jest w pełni bezpieczne i nie powoduje działań niepożądanych ani uzależnienia. Z tych względów jest o wiele bezpieczniejszy niż farmaceutyki z grupy inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny. Inhibitory te bowiem mogą wywoływać liczne skutki uboczne, ponadto zaprzestaniu ich zażywania mogą towarzyszyć objawy odstawienne.

Jak działa Climax Control?

Preparat reguluje metabolizm serotoniny dzięki takim składnikom, jak

  • jagoda acai berry;
  • pirydoksyna;
  • ekstrakt z nasion rośliny griffonia;
  • kwas foliowy.
Serotonina jest neuroprzekaźnikiem, którego główna funkcja to regulacja czasu reakcji na bodźce dotykowe. Jeśli poziom tej substancji w męskim organizmie jest nieprawidłowy, wówczas może pojawić się m.in. problem z przedwczesną ejakulacją, ponieważ bodźce dotykowe są wtedy odbierane przez ustrój jako zbyt intensywne niż są one w rzeczywistości. Przywrócenie równowagi w gospodarce neuroprzekaźników powoduje przywrócenie sprawności w funkcjonowaniu seksualnym.

Zalety stosowania Climax Control

Opóźnienie ejakulacji to nie jedyny efekt działania Climax Control – wpływa on także na dłuższe utrzymanie erekcji, co w zauważalny sposób przedłuża stosunek. Ponadto preparat wpływa na psychikę, ponieważ poprawia samopoczucie, usuwa uczucie przygnębienia i wykazuje łagodne działanie uspokajające.

Jak dawkować Climax Control?

Dawkowanie Climax Control jest bardzo proste. Należy przyjmować pięć do siedmiu tabletek dziennie, raz na dobę, najlepiej nie później niż 48 godzin przed stosunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *